Servex Air, Berlin uçak kargo taşımacılığında üstün emniyetli, çok ekonomik ve son sürat hizmetlere imza atmaktadır. Servex Air ‘in rakiplerinin arasından başarıyla sıyrılmasını sağlayan en önemli farkı, müşteri memnuniyetine verdiği büyük değerdir. Bu doğrultuda firmamız, hem bireysel hem de kurumsal gönderi ihtiyaçlarınızı en iyi koşullarda karşılayabilecek nitelikte bir yapılanmaya sahiptir. Farklı kıtalardan onlarca ülke ve şehir arasında taşımacılık yapan Servex Air’ in tüm faaliyetleri gibi Berlin uçak kargo hizmetleri de İstanbul’da bulunan merkez ofisimizde görevli uzmanlarımız tarafından yönetilmektedir. Jet ve özel uçak kiralamaları sektöründe yakaladığı büyük başarıyı hava kargoculuğu alanına da taşıyan firmamız, ‘Servex Global’ markasının kalitesine yakışır profesyonel ekipler ile çalışmaktadır. Ayrıca, hizmet ağına dahil olan ülkelerdeki iş ortaklarını da en iyi havayolu şirketleri ve acentalardan seçmektedir. Her faaliyetimizde olduğu üzere Berlin uçak kargo taşımacılığımız da son teknolojilerle donatılmış özel tasarım uçaklar aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Berlin Uçak Kargo Ücretinizi Hesaplatın

Sunduğu uygun Berlin uçak kargo fiyatları ile oldukça iddialı olan Servex Air, müşterilerine internet sitemiz üzerinden form doldurarak ya da telefon numaramızdan uzmanlarımıza ulaşarak kargo ücretini hesaplatma imkanı sağlamaktadır. Firmamız, teslim alındığı andan itibaren büyük bir özen ve profesyonel sistemler ile korunan gönderilerinizi 24 saat içerisinde Berlin’deki varış noktasına teslimat garantisi de sunmaktadır. Berlin uçak kargo faaliyetlerimiz çerçevesinde acil bir evraktan küçük bir koliye, numuneden yüklü miktarlarda ihracat ve ithalat mallarına kadar her türlü ürünün transferini yaptırmanız mümkündür. Servex Air’ den özel hizmetler kapsamında sunduğumuz bir imkan olarak kargo uçağı kiralayabileceğiniz gibi, daha ekonomik bir seçenek olan parsiyel kargo taşımacılığını tercih edebilir ve kurye hizmeti de alabilirsiniz.

Berlin’deki Havaalanları

Türkiye’nin en önemli iş ortaklarından olan Almanya‘ nın başkenti Berlin, hem ekonomik hem de sosyal bağlantılarımızın oldukça aktif olması nedeniyle, en çok uçak kargo taşımacılığı yaptığımız kentlerden biridir. II. Dünya Savaşı’nın ardından başlayan göç ile birlikte, bugün Berlin’de 200 bin civarında Türk vatandaşı yaşamını sürdürmektedir. Türkiye dışında yaşayan en kalabalık Türk grubu Berlin’dedir. Almanya‘ nın sadece siyasi değil, aynı zamanda Almanya‘ nın kültür başkenti olarak da kabul edilen Berlin, her yönden oldukça gelişmiş bir Avrupa şehridir. Berlin Schoenefeld ve Berlin Tegel havalimanlarının bulunduğu kentin yakınlarında Leipzig, Szczecin, Cochstedt, Zielona Gora Babimost ve Dresden gibi havalimanları da bulunmaktadır. Berlin uçak kargo faaliyetleri ile oldukça geniş bir müşteri kitlesine sahip olan firmamız, beklentileri fazlasıyla karşılayan hizmetlerini her daim en iyi şekilde sunmaya devam etmektedir.

HIZLI TEKLİF ALIN

[contact-form-7 404 "Not Found"]